~~Twilight~~Lovers~~

Un forum unde ne intalnim toti fanii The Twilight Saga

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan

In jos 
AutorMesaj
Rosalie Hale
Admin
Admin

Data de inscriere : 03/11/2009
Varsta : 22
Localizare : In mijlocul Iadului, in Raiul personal

MesajSubiect: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Mier Noi 04, 2009 9:51 pm

1) Al doilea nume al lui este Christopher si are sase frati si o sora.
2) Micul-dejun favorit este: paine prajita cu sunca si oua.
3) A fost model cand era mai tanar.
4) A muncit din greu in liceu si a obtinut numeroase burse scolare, dar a renuntat la ele pentru a deveni actor.
5) Din intreaga lume, locul lui preferat este Africa de Sud.
6) Joaca alaturi de buna lui prietena Ashley Greene in filmul "Razboinic", care va fi lansat anul acesta.
7) Kellan apare in reclama din 2006 la parfumul lui Hillary Duff "Cu dragoste... Hillary Duff", si in videoclipul ei din 2007 la piesa "With love".
Cool A fost logodit cu personajul lui Hayden Penettiere din Heroes.
9) Daca nu ar fi devenit actor, Kellan spune ca acum ar fi lucrat in marina.
10) Motto-ul lui este: "In viata, nu te opri niciodata din visat... Pentru ca in vise, nu incetam niciodata sa traim."
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twilight-lovers.forumz.ro
jane_hamilton
Moderator

Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Sam Dec 19, 2009 10:44 pm

Vai de mine..Africa de Sud.. Question ce ii place asa de mult acolo? silent putea sa aleaga Rusia sau Canada Smile) sau Suedia I love you eh, nu conteaza.
faza cu hillary duff e suspecta tongue prea mult prin preajma lui Twisted Evil am vazut si eu videoclipul..e WOW I love you

Simple Forks Liver
Simple Forks Liver

Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Mier Dec 23, 2009 1:31 am

a fost model la fel ca Robert Laughing
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
jane_hamilton
Moderator

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Mier Dec 23, 2009 3:24 pm

Ohooo...cum sa nu fie model? Nebun sa fie si sa nu se duca la o agentie:))

Admin
Admin

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Mier Dec 23, 2009 9:39 pm

recent a semanat un contract cu Calvin Klein pentru a fi model la lenjerie intima Cool I love you king lol!
Kellan a fost model pentru "Abercrombie&Fitch" inainte de a primi rolul din "Twilight".
Cool I love you
Se pare ca actorul va fi gazda unei petreceri de revelion... vreau si eu la petrcerea aia Smile)

with the dark curls,the dimples he showed even while he was screaming in pain,the strahge innocence witch was so out of place on a grown man's face...he reminded me of Vera's little Hanry...I didn't want him to die and even tought I hated this life I was selfish enough to ask Carlisle to change him for me. b]He's [/b]exactly[ the kind of person someone like me needs and oddly enough he needs me too.
Sus In jos
jane_hamilton
Moderator

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Mier Dec 23, 2009 10:37 pm

Cine nu vrea? Twisted Evil lenjerie intima bounce hai ca m-ai facut sa salivez mujeritoo I love you

Admin
Admin

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Mier Dec 23, 2009 11:19 pm

am salivat si eu Laughing ..dar cand o sa vad pozele...cred ca o sa lesin de tot tongue Laughing

with the dark curls,the dimples he showed even while he was screaming in pain,the strahge innocence witch was so out of place on a grown man's face...he reminded me of Vera's little Hanry...I didn't want him to die and even tought I hated this life I was selfish enough to ask Carlisle to change him for me. b]He's [/b]exactly[ the kind of person someone like me needs and oddly enough he needs me too.
Sus In jos
jane_hamilton
Moderator

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Joi Dec 24, 2009 12:45 am

o sa cazi sub scaun, dar nu de ras Smile) ^Smile^

Admin
Admin

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   Joi Dec 24, 2009 8:29 pm

sa stii Laughing Smile)

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: 10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan   

Sus In jos

10 lucruri pe care nu le stiai despre Kellan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~~Twilight~~Lovers~~ :: Actori :: Kellan Lutz(Emmett Cullen)-
Mergi direct la: